«Դրիմեր» ընկերությունների խմբի հետ,
Dreamer Group-ում մենք հավատում ենք, որ ապագան կառուցվում է այսօր: Մեր պարտավորվածությունները դուրս են շահույթի և շուկայական ներկայության սահմաններց՝ երազանքները վերածելով հաջող բիզնես նախաձեռնությունների: Մարդկանց, շրջակա միջավայրի և մեր համայնքի հանդեպ ունեցած պատասխանատվության գիտակցումը մեզ թույլ է տվել ստեղծել վստահելի համագործակցություններ և ձևավորվել որպես ոլորտի առաջատար ուժ: Ես իմ երախտագիտությունն եմ հայտնում մեր բոլոր գործընկերներին և աշխատակիցներին ու անհամբեր սպասում նորարարությունների և միասին դրական փոփոխությունների իրագործմանը:
Dream Travel B2B զբոսաշրջային փաթեթների հարթակի ներկայացում։
Մենք առաջարկում ենք զբոսաշրջային փաթեթներ 21 երկրի համար, և ապագայում կավելանան նոր ուղղություններ։
We know you’re eagerly waiting for the start of the cherry season, and we’re excited to announce that our orchards are maturing with plentiful fruit!
While the rain and cooler weather in the recent weeks slightly delayed our production, we’re optimistic that the warmer weather will accelerate the ripening process.