Dreamer Group of Companies ընկերությունը դիվերսիֆիկացված բիզնես կազմակերպություն է, որը գործում է 7 ոլորտներում՝ լոգիստիկա, զբոսաշրջություն, ընդհանուր պայմանագրեր, արդյունաբերություն և ծառայություններ, գյուղատնտեսություն և սննդի արդյունաբերություն, անշարժ գույք և ապրելակերպ:
Մենք ձգտում ենք լավագույն արդյունքի` նպատակ ունենալով ձևավորել ոլորտը և ստեղծել հնարավորություններ նորարարության համար: Մեր զարգացման հիմքում դրված են բարեհաջող համագործակցությունները, նվիրված թիմն ու նպատակասլացությունը:
Լավ մշակված բիզնես ռազմավարության, առաջադեմ մոտեցման և հմտությունների շնորհիվ ընկերությունը շարունակում է ընդլայնվել՝ գտնելով նորանոր հեռանկարներ այլընտրանքային բիզնեսի համար:
Ապագան կերտվում է այսօր, գալիք սերունդներ համար՝ վառ պահելով ստեղծագործական, արկածախնդիր գիծը բոլորիս մեջ: Մեր գործունեությունը չի սահմանափակվում շահույթով և ազգային տարածքով: Մենք առաջնորդվում ենք պատասխանատվության զգացումով և հարգանքով մեր գործընկերների, համայնքի և մեր մոլորակի նկատմամբ:
Միացե՛ք մեզ՝ կերտելու կայուն և ներդաշնակ ապագա:
Մեր առաքելությունը
Dreamer ընկերությունների խումբն ուղղված է մեր հաճախորդների պահանջներին համապատասխանող բազմաբնույթ պրդուկտների և ծառայությունների ստեղծմանը՝ ապահովելով ամուր կապեր և բարձր երկամուտ:
Խթանելով ֆինանսական կայունությունն ու աճը՝ մենք հավատարիմ ենք մնում մեր սկզբունքներին և պահպանում վստահությունն ու երկարաժամկետ հարաբերությունները մեր գործընկերների հետ:
Տեղեկատվության և տեխնոլոգիաների փոխակերպող ուժի միջոցով մենք նպատակ ունենք հասնել բիզնեսի բարելավմանը բոլոր ասպեկտներում: Մենք ձգտում ենք ստեղծել դրական աշխատանքային միջավայր՝ հնարավորություն տալով գնալ դեպի առավել բարձր նպատակներ և զարգացնել նոր հմտություններ՝ միևնույն ժամանակ պահպանելով բարձր պատասխանատվություն բիզնես նկատմամբ և հասարակության վրա դրական ազդեցություն թողնելով:
Մեր տեսլականը
Մենք ձգտում ենք ամենաբարձր որակի արդյունքների` նպատակ ունենալով ձևավորել այն արդյունաբերությունը և նոր հնարավորություններ ստեղծել նորարարության համար: Մեր աճը բխում է համագործակցություններից, նվիրված թիմերից և անսասան ուշադրությունից ինչ է գալիս:
Շնորհիվ լավ մշակված բիզնես ռազմավարության, նորարարական մոտեցման և հնարամտություն, ընկերությունը շարունակում է ընդլայնվել՝ գտնելով նորը այլընտրանքային բիզնեսի հեռանկարներ.
Ապագան այսօր պատրաստվում է մեր հաջորդ սերնդի համար՝ կայծ մեր բոլորի ստեղծագործական, արկածային երակը: Մեր հանձնառությունը գնում է շահույթից և ազգային տարածքից դուրս, պատասխանատվություն ընդունելով և հարգանք գործընկերների, մեր համայնքի և մեր ապրած մոլորակի նկատմամբ մեջ
Միացե՛ք մեզ՝ կերտելու կայուն և հավասարակշռված ապագա:
Մեր թիմը
Ծանոթացեք հմուտ մասնագետների թիմի հետ, որոնցից յուրաքանչյուրը աշխատանքի մեջ ներդնում է իր ուրույն փորձն ու տեսակետը: